Darbo užmokestis

Pareigybės2020 m. IV ketv. Nustatytasis (paskirtasis) vidutinis mėnesinis darbo užmokestis (Eur.)2021 m. I ketv. Nustatytasis (paskirtasis) vidutinis mėnesinis darbo užmokestis (Eur.)2021 m. II ketv. Nustatytasis (paskirtasis) vidutinis mėnesinis darbo užmokestis (Eur.)2021 m. III ketv. Nustatytasis (paskirtasis) vidutinis mėnesinis darbo užmokestis (Eur.)2021 m. IV ketv. Nustatytasis (paskirtasis) vidutinis mėnesinis darbo užmokestis (Eur.)
Direktorius1932196720152015 
Režisierius1028108511381138 
Meno vadovas964101910711071 
Kapelos vadovas482509535535 
Kultūrinių renginių organizatorius548577604604 
Vyr. buhalteris537568581581 
Kultūrinių projektų vadovė827902935935 
Valytoja607642642642 
Kultūrinės veiklos vadybininkas514448511511 
Kūrikai (2)5757687680 
Elektrikas- santechnikas377418418418 
Pirties prižiūrėtojas372400400400 
Iš viso:8763930396188850